-

Оренда і прокат лімузинів в Тернополі

Тернопіль - одне з найяскравіших, зелених і незабутніх міст в Україні. Прекрасне містечко, яке постійно зростає, розвивається культурно і духовно, тішачи жителів і гостей міста.

Компанія Vip-Limo ​​пропонує всім бажаючим прокат лімузинів в Тернополі для будь-якого свята і урочистої події.

Оренда лімузинів з водієм в Тернополі

Уже більше п'яти років наша компанія успішно розвивається, надаючи всім бажаючим прокат лімузинів на весілля, дівич-вечір, парубочий вечір, день народження, бізнес зустрічі і для будь-яких інших заходів.

Ми з радістю надамо Вам наші прекрасні і комфортні лімузини для будь-якого Вашого заходу.

Лімузин на весілля - це, безумовно, мрія будь-якої дівчини. Адже кожна наречена хоче, щоб її весілля було найкращим та незабутнім. Прокат лімузина з водієм - це бездоганне обслуговування, відчуття комфорту і безпеки для Вас. А можливість виїзду за межі міста принесе Вам ще більше прекрасних моментів.

Прокат лімузинів в Тернополі

Наші весільні лімузини вражають перехожих своєю красою і величчю, в ньому Ви відчуєте себе володарем життя. Бездоганні форми, розкішні і величні моделі лімузинів Vip-Limo ​​не залишать нікого байдужим.

У нашому парку лімузинів Ви знайдете величний і неповторний ROLLS-ROYCE Phantom, а також незрівнянний і найкращий в своєму класі CADILLAC Escalade.

У комплектації лімузинів є:

  • Диско підлогу і стелю
  • диско бар
  • Неонове підсвічування салону
  • дим машина
  • Два плазмові телевізори
  • Автоматичний підйом 5-ї двері
  • Клімат контроль
  • І багато іншого.

Ми гарантуємо доставку будь-якого автомобіля в призначений час. У разі необхідності будь-який автомобіль ми можемо Вам надати протягом двох годин, також Ви можете орендувати лімузин мінімально на 1 годину.

Оренда і прокат лімузинів у Тернополі з компанією Vip-Limo ​​- це ознака Вашого достатку і розкоші.

 

Наші контакти

e-mail: vip_limuzin@rambler.ru
моб. тел:
(050) 582 22 28 
(050) 905 91 78
(097) 905 91 78

Клічук Дмитро Іванович

VIP-LIMO в соц. мережах

Прокат лимузинов Черновцы VK Прокат лимузинов Черновцы в Instagram Прокат лимузинов Черновцы в Facebook Прокат лимузинов Черновцы в YouTube

Прокат лимузинов Черновцы Twitter

IAOA - Oe?aeia. ?aeoeia naeoia