-

Оренда і прокат лімузинів в Хмельницькому

Компанія Vip Limo пропонує Вашій увазі прокат першокласних лімузинів в Хмельницькому. Наша компанія вже більше ніж 5 років займається прокатом і орендою лімузинів і повірте, нам є чим Вас здивувати.

Орендуючи лімузин компанії VipLimo Ви перетворите своє свято в незабутню казку.

Ми пропонуємо Вам прокат лімузинів в Хмельницькому для будь-якого заходу. Ви отримаєте незабутні відчуття і першокласне обслуговування в особі компетентного водія.

Прокат лімузинів в Хмельницькому

Весільний кортеж є необхідним атрибутом кожного весілля, а що може бути краще розкішного лімузина для такого урочистого дня? Вашій увазі пропонується лімузин CADILLAC Escalade, котрий є найкращим в своєму класі. Наш лімузин оснащений всім необхідним для проведення незабутнього свята - неонова підсвітка всього салону, диско-підлога, диско-бар, диско-стеля, дим машина, караоке та функція «Клімат контроль» допоможуть Вам неймовірно провести свій час.

Всім відомий лімузин ROLLS-ROYCE Phantom - це втілення розкоші і комфорту для Вас. Можемо Вас запевнити, що цей лімузин здивує Вас королівськими зручностями. У лімузині Ви знайдете все для незабутнього свята: неонова підсвітка всього салону, диско підлога, диско бар, диско стеля, дим машина, караоке, функція «Клімат контроль» і ще багато іншого приємно здивує Вас.

Лімузин на день народження вразить своєю красою і величчю не тільки гостей свята, а й усіх перехожих. У наших лімузинах Ви зможете відчути всю радість свята і воно, безумовно, запам'ятається Вам на все життя. До того ж лімузин - це чудове рішення для веселого проведення часу у великій компанії.

Оренда і прокат лімузинів у Хмельницькому компанії VipLimo це:

  • Розкішні машини для будь-якого урочистого заходу
  • Бездоганний дизайн, престиж і розкіш в кожній машині
  • Компетентний персональний водій
  • Надання лімузина в короткі терміни (протягом 2-х годин)
  • Максимально уважний підхід до кожного клієнта
  • Гнучкі ціни
  • Діюча система знижок
  • Комфорт, безпека і незабутність Вашої подорожі

Звертайтеся до нас і ми допоможемо внести яскраві барви у Ваше життя!

 

Наші контакти

e-mail: vip_limuzin@rambler.ru
моб. тел:
(050) 582 22 28 
(050) 905 91 78
(097) 905 91 78

Клічук Дмитро Іванович

VIP-LIMO в соц. мережах

Прокат лимузинов Черновцы VK Прокат лимузинов Черновцы в Instagram Прокат лимузинов Черновцы в Facebook Прокат лимузинов Черновцы в YouTube

Прокат лимузинов Черновцы Twitter

IAOA - Oe?aeia. ?aeoeia naeoia